Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KMS_6.6.1+AVG9 (problém KMS661 s AVG9)
  •  
pespes je nyní offline pespes

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Proč KMS 6.6.1 s externím AVG8,5 funguje bez problémů a po upgrade na AVG9 nefunguje jako externí antivir (stejná hláška jako při přechodu AVG na verzi 8 spolu s KMS 6.4.1 ) a navíc PC zatuhává.Kde je chyba.Co můžu udělat proto aby to opět fungovalo.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Poslat logy na nasi technickou podporu. Neni nam znam zadny problem s AVG9. Vzhledem k tomu, ze vam zatuhava i cele PC, hledal bych problem spise tam.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Změna loginu
Další téma: podpora S-MIME
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:27:21 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.04010 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.