Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » x64
  •  
voodoo je nyní offline voodoo

Odeslat poštu tomuto uživateli
DD,

muze mi nekdo rict, jestli mu KWF funguje jako 64bitova aplikace?
Zkousel jsem to na 2 severech a vzdy se ve spravci zobrazuje winroute jako *32.

Diky
  •  
Ano mám je nyní offline Ano mám

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano příteli Voodoo, strejdům od Keria se podařilo vnutit 32bitovou aplikaci do emulačního modu 64bit.Windowsu. Nakonec buď rád, kdyby tvořili vše do 64bitu(něco jistě bude, neboť ta emulace nepolkne všechno), tak bys za něj musel zaplatit 5x tolik. Smutné je, že takto je Kerio citlivé a již 3x mi neudrželo jeho vlastní instalované drivery. A není, jak to "zalepit". Nutno odinstalovat a nainstalovat znova(celé Kerio).
Předchozí téma: Vydán Kerio Control 7.0.0 RC 4
Další téma: Čeština v zaslaném e-mail alertu
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 19 05:49:50 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00296 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.