Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Jak automaticky synchronizovat kalendář z Google Calendar
  •  
tomiinfo je nyní offline tomiinfo

Příspěvky: 47
Odeslat poštu tomuto uživateli
Hezký den,
mám kalendář na Google Calendar a mám ho nastavený jako veřejný. Mám tedy jeho URL končící formátem iCal. Chtěl bych ho tímto způsobem importovat do Keria. Aby si KMS automaticky stahovatl změny na Google a vkládal je k sobě. Stačí mi tenhle jeden směr. Existuje vůbec taková možnost?
Děkuji za odpověď
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zatím taková přímí možnost neexistuje. Řešením může být použití klienta, který umí ical kalendáře stahovat (Apple iCal, Sunbird, Outlook). Jen bych upozornil, že ical nedělá synchronizaci změn. Kalendář se pokaždé stahuje kompletní a na klientu je vždy jen pro čtení.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: SpamFilter pro "From:" == "To:"
Další téma: export zoznamu platnych adries
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 17 19:21:42 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 2.05324 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.