Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Poškozené přílohy (Při odesílání příloh v rámci domény dojde k jejich poškození.)
  •  
Fixxx je nyní offline Fixxx

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
při odesílání příloh v rámci uživatelů domény dochází k tomu, že se přílohy odešlou jen zčásti a příjemci se poté jeví jako poškozené. Je to vidět především při posílání obrázků, obrázek dorazí do schránky a zobrazí se jen jeho část, ostatní typy souborů nelze logicky otevřít vůbec. Začalo k tomu docházet u všech uživatelů, které jsem nově vytvořil v doméně a nainstaloval jim poslední Offline konektor. Pouze asi v 10% případech se příloha odešle celá. Odesílání příloh mimo doménu funguje bez problémů. Limity pro velikost přílohy jsou dostatečné. Verze serveru a offline konektoru 7.1.0 build 1792, Outlook verze 2003 SP3, odesílatel je vždy mimo lokální síť. Přílohy mezi uživateli domény v místní síti také fungují bez problémů. Napadá někoho, kde co, jak nastavit? Děkuji
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Pokud se to deje jen uzivatelum mimo lokalni sit, tak bych se zameril na problemy s komunikaci. Napr. jestli neni v ceste nejaky firewall, pripadne antivir, ktery filtruje HTTP,HTTPS.
Dale pak, jestli se to jede jen v Outlooku neboi v jinych klientech.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Fixxx je nyní offline Fixxx

Děje se tak pouze v Outlooku, jiné klienty nepoužíváme, přes webové rozhraní odesílání příloh funguje. Problémy s komunikací nejsou, standardní porty nejsou blokovány.
  •  
milosb je nyní offline milosb

Myslím, že se nám něco podobného také děje - kolega mi přeposílal html mail z Outlooku a přišla mi jen hromada html tagů a když mi tutéž zprávu přeposlal přes webmail, tak už dorazila v pořádku.
  •  
Susor je nyní offline Susor

Jo tak me se to deje u jednoho uzivatele.
Pouziva vyhradne webmail a spousta priloh nejde otevrit. nektere jsou uvnitr domeny a nektere jsou normalne posilane ven.
Zatim jsem nezjistil pricinu.
Předchozí téma: email skupina nedostupna zvenci
Další téma: Re: nasdílení kalendáře v ms outlook
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 19:38:13 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00361 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.