Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Odesílatel v KOC
  •  
Vanek je nyní offline Vanek

Příspěvky: 129
Odeslat poštu tomuto uživateli
Používáme Kerio několik let, poštu stahujeme POP3 protokolem do Outlooku. Zvažujeme přechod na Exchange nebo KOC. Při testu KOC jsem narazil na zásadní problém. Emaily máme ve tvaru jmeno.prijmeni<at>domena.cz, Windows (resp. Active directory) účty ve tvaru prijmeni. Do teď s tím nebyl žádný problém (autentizace v AC, včetně změny hesla), i ve Webmailu se dá nastavit správný odesílatel. KOC mi ale neumožnuje nastavit správný email odesilatele. Kde to nastavím? Nechce se mi uvěřit, že to nejde, když to jde ve Webmailu.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Podívejte se na záložku "Odesílatel" v nastaveni emailového účtu v Outlooku. A jako téměř všechno, i toto je popsáno v manuálu: http://manuals.kerio.com/connect/userguide/cz/sect-installat ion.html#sect-newprofile. Toto platí pro starý KOC.

Aktuální Kerio Outlook Connector s offline režimem má nastavení zvlášť: http://manuals.kerio.com/connect/userguide/cz/sect-koffsende r.html (a je sdílené s nastavením WebMailu).

[Aktualizováno: Pá, 27 srpen 2010 11:29]


Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Vanek je nyní offline Vanek

Příspěvky: 129
Odeslat poštu tomuto uživateli
To je ono (druhý odkaz), díky. Procházel jsem samozřejmě 2 manuály, ale toto jsem prostě nenašel. Teď vidím, že je ještě jeden manuál.
A tak se ještě zeptám, použít KOC online nebo offline. Já chápu, že offline verze je novější a umí toho více a proto víceméně není důvod pro verzi jen online.
  •  
zichovsky je nyní offline zichovsky

Příspěvky: 60
Odeslat poštu tomuto uživateli
No já mám jeden scénář, kdy se hodí KOC (nikoliv offline), a to v případě terminálových uživatelů.
Když se mi na Terminál přihalšuje 20 lidí, každý používá Outlook s connectorem, a spojení mezi terminál serverem a kerio serverem je dostatcne rychle (v tomto konkretnim pripade terminal server i kerio server bezi jako virtualni masiny na jednom fyzickem HW a propustnost mezi nimi je cca 900Mbps full duplex), tak nevidim duvod, proc "dublovat" schranky a maily na terminálu ukládat pro "offline".
Bohuzel v KOFF neni možné úplně potlačit lokální cache.


P. Zichovsky
Předchozí téma: Synchronizace Active Sync
Další téma: Problém s adresářem po přechodu na Kerio Connect
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 15:58:49 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 2.07584 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.