Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Problém s adresářem po přechodu na Kerio Connect
  •  
Václav Škvára je nyní offline Václav Škvára

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám problém u většiny uživatelů s adresářem a MS Outlook (2003 i 2007) po přechodu na Kerio Connect. Adresář je normálně viditelný, ale když chci napsat novou zprávu a vybrat příjemce vyskočí hláška: "Nelze zobrazit seznam adres. Složku kontakty přidruženou k tomuto seznamu adres nelze otevřít. ..... atd. - viz příloha" Tohle už jsem řešil, stačilo odebrat adresář aplikace Outlook, vytvořit nový a vše šlapalo, ale nyní nemůžu adresář odstranit (a tím pádem ani vytvořit nový). Současně se ztratil všem uživatelům i globální adresář a zatím netuším jak ho vrátit. Můžete mi poradit jak dál? Už jsem vyzkoušel snad všechno. Díky

•  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Mělo bz pomoci kliknout pravým tlačítkem na složku s kontakty, otevřít nastavení a v záložce Adresář aplikace Outlook složku odebrat a pak opět přidat zpět do adresáře.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  

Kerio_pdobry napsal dne Po, 13 září 2010 09:30
Mělo bz pomoci kliknout pravým tlačítkem na složku s kontakty, otevřít nastavení a v záložce Adresář aplikace Outlook složku odebrat a pak opět přidat zpět do adresáře.

To nejde. Mám jednom jeden adresář a tuto volbu mám tudíž vypnutou. Nejde to, ani když vytvořím nový adresář.
  •  

Zapomněl jsem dodat, že používáme Kerio Outlook Connector (Offline Edition). Opravdu jste se s tím nikdo nesetkal?

Díky
  •  
Wosic je nyní offline Wosic

Může taky pomoci vyprázdnit cache.
Předchozí téma: Odesílatel v KOC
Další téma: Komunikace Kerio Connect - Evolio Datové schránky
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út říj 24 00:20:30 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00429 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.