Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Routování z VPN klienta na interní IP providera
  •  
Viki je nyní offline Viki

Příspěvky: 90
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
pár dní se snažím vymyslet následující, ale stále se mi nějak nedaří.
Od providera mám krom internetu také VoIP, ale, provider musel změnit rozsahy veřjných IP adres a tak adresa co byla na VoIPu veřejná je nyní jen privátní v jeho síti, tudíž mi na notebooku na cestách přestal fungovat VoIP. Jde mi o to, jestli jsem nějakým způsobem schopný toto vyřešit, na klientovi se připojím do VPN na server, který se dostane na tuto interní IP. Server s Keriem má jednu veřejnou IP (dostane se i na privátní IP VoIPu), jednu LAN 192.168.1.1 a jednu VPN 172.10.10.1
zkoušel jsem i přidat ručne route add na klientovi s gatewayí LANu (protože mi tak funguje i proxyna) a i IP adresu VPN serveru. Ani přes jedno se nedostanu, co tedy přidat do routovací tabulky klienta/serveru, aby to šlo?

Díky moc
V. Jirka

Edit: Tak vyřešeno, musí se to natovat ven Smile

[Aktualizováno: St, 29 září 2010 13:29] od Moderátora

Předchozí téma: nefunguje mi TV archiv Novy
Další téma: Kerio Control Administrace z Linuxu
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:26:23 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.96361 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.