Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Plug-in Koff a Outlook 2007
  •  
Václav Škvára je nyní offline Václav Škvára

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám problém s plug-inem Kerio Outlook Connector (Offline edition) v aplikace Outlook 2007 SP2. Konkrétně pošta funguje v pořádku, ale nemůžu rozběhat "záložku v nastavení" kde můžu nastavit mimo kancelář apod. Zkoušel jsem vše co jsem našel zde na foru, ale i jinde, ale pořád to nemůžu rozběhat. Zkoušel jsem celý Connector přeinstalovat, zkontrolovat jestli není v zákázaných doplňcích (je povolený), aktualizovat a dokonce i přeinstalvoat celý MS Office. Bohužel je to u všech, kteří mají MS Office 2007. U verzí 2003 je to v pořádku. Napadá Vás někoho co by to ještě mohlo být?
  •  
beside je nyní offline beside

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
Měl jsem podobný problém s Outlookem 2010. Odinstaloval jsem KOFF a smazal profil v Outlooku. Po opětovné instalaci KOFF bylo vše OK. Nevím ale, jestli to pomůže i v Outlooku 2007.
  •  
lang je nyní offline lang

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Neváhejte a kontaktujte technickou podporu.

Dočasně řešení může být použití nastavení ve webmailu, kde se např. filtrovací pravidla, "mimo kancelář", apod. dají také nastavit.
Předchozí téma: Komunikace Kerio Connect - Evolio Datové schránky
Další téma: Chalenge
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:20:47 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92193 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.