Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Odpovědět všem
  •  
Vanek je nyní offline Vanek

Příspěvky: 129
Odeslat poštu tomuto uživateli
Chci se zeptat. Po instalaci KOF je v Outlooku (zkoušeny verze 2003 a 2007) při Odpovědět všem do adresátů přidána i moje adresa. Dřív při používání POP3/SMTP to tak nebylo. To je úmyslné a pokud ano proč?
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Skoda ze nepisete jakou mate verzi. Tohle se stavalo ve starsich KMS 6.7.x pokud ma uzivatel nastavenou jinou (vlastni) emailovou adresu pro odesilani posty.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Vanek je nyní offline Vanek

Příspěvky: 129
Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám aktuální Connect 7.1.1 build 1951 (to samé KOC OFFline). Rovněž Outlook s posledními aktualizacemi. A zjistil jsem, že mi to dělá i ve webmailu. Je pravda, že mám jinou odesílací adresu (účet novak@, adresa josef.novak<at>), ale píšete, že by to už neměl být problém. Mám kontaktovat support?
Předchozí téma: Data ze STORE.fdb bez connectu
Další téma: FUDforum - newsgroup
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 02:47:37 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86939 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.