Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » FUDforum - newsgroup
  •  
PavCim je nyní offline PavCim

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

snažím se rozchodit synchronizace FUDforum s newsgroups v Kerio Connect. Vše mi funguje pouze v případě, že se synchronizaci snažím provést na skupině, která má archiv přístupný komukoliv. Pokud mám v konfiguraci elektronické konference nastaven přístup pouze určitému uživateli, synchronizace se mi neprovádí, i když mám nastaveno v konfiguraci správné uživatelské jméno i heslo.

Můžete mne prosím poradit, jak docílit, aby se synchronizovala diskuzní skupina, jejíž archiv je přístupný pouze zvolenému uživateli.

Děkuji.
Předchozí téma: Odpovědět všem
Další téma: email skupina nedostupna zvenci
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:27:37 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86789 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.