Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Vrácené emaily
  •  
Blodiac je nyní offline Blodiac

Odeslat poštu tomuto uživateli
Prosím o rádu, párkrát mi přišly zpět tyto hlášky. Nevím o jaké chyby jde a zdali jsou na mé straně. Zná někdo? Děkuji

1)
grzmail1.grz.co.at: 504 <server-b6338cf8>: Helo command rejected: need fully-qualified hostname

2)
mx0.aurogenio.com: 451-HELO/EHLO must contain a FQDN or IP literal451 Please see RFC 2821 section 4.1.1.1
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Chyby jsou na vasi strane. Musite mit v produktu nastaven spravne Internet Hostname (jmeno serveru). Napr. mujmail.mojedomena.cz

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Blodiac je nyní offline Blodiac

Mám tu jeste jednu záhadu.Odeslu email a prijde mi potvrzeni o doruceni a vzápětí mi prijde text níže.Používám nadřazený SMTP který požaduje ověření. Ověření SMTP příkaz AUTH.
Když přepnu na doručovat přímo přes DNX záznamy, hází to stejnou chybu. Nevíte někdo kde může být zrada?
Opět to dělá jen u nějakých emailů

Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

Předmět: test
Odesláno: 3.12.2010 9:50

Tito příjemci nebyli zastiženi:

xxx<at>xx.cz dne 3.12.2010 9:51
smtp-out4.iol.cz: host mailproxy.almig.cz[62.116.168.126] said: 550 5.7.1 <xxx@xx.cz[/email]>... server [mail.xxx.cz] for <xxx@xx.cz[/email]> previously cached response: "550 5.1.1 <xxx<at>xx.cz>... User unknown" (in reply to RCPT TO command)

[Aktualizováno: Pá, 03 prosinec 2010 10:04]

Předchozí téma: Veřejné složky a Symbian
Další téma: Vydán Kerio Connect 7.1.3
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne pro 17 11:01:20 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.29943 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.