Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » WebAdmin nastaveni
  •  
Standa je nyní offline Standa

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim vsechny,

muze mi nekdo poradit, jak se da ulozit rozvrzeni sloupcu (treba Aktivni pocitace) ve webadminovi 7.1.0? Nebavi me pri kazdem prihlaseni do administrace ty sloupce nastavovat. V puvodni samostane Control Administraci to fungovalo.

Diky Standa
  •  
davidm je nyní offline davidm

Zdravím, taky mě tohle trápí a nepřišel jsem na to kde a jak to nastavení uložit. Zlatá původní Control Administrace.

David
  •  
L@DIK je nyní offline L@DIK

davidm napsal dne Čt, 09 prosinec 2010 06:31
Zlatá původní Control Administrace.
  •  
Standa je nyní offline Standa

Asi se vratim zpet na 7.0.1 a u vsech mych klientu taky.
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Připojuji se k dotazu, když už jste museli zrušit admin konzoli tak jak zajistit aby si to ...pip... webove rozhrani alespoň pamatovalo nastaveni????
Opravdu mne nebaví si to při každém přihlášení nastavovat jak idiot znovu, vámi vybrané nastavení mi nevyhovuje. Navíc spravuji několik zákazníků takže mne to opravdu vadí a zdržuje... Vracet se k poslední verzi kde byla admin konzole se mi nechce ale asi mi nic jiného nezbyde (nebo přechod k jinému produktu), i přes věškeré ujišťování že web rozhraní plně nahradí konzoli... Zlatá konzole, web rozhraní stále něco načítá, prodlevy při přechodech v menu řádově sekundy i po místní lan... s konzolí se tohle nedělo a pamatovala si nastavení...

Uložit si pro přihlášeného uživatele nastavení rozložení, zobrazených prvků, vzhledu apod.. umí kdejaký web takže by to neměl být problém ani v kerio webové administraci...
Předchozí téma: Nepoužívaná IP v aktivních počítačích
Další téma: Vydán Kerio Control 7.1.0!
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po říj 23 10:04:28 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00818 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.