Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kerio Connect a Android? (Adroid)
  •  
kecut2 je nyní offline kecut2

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

stále častěji vídávám telefony s OS Android. Mohu vědět, zda se plánuje jakási aplikace, která by uměla (podobně jako KOF) pracovat s účtem? Webmail v prohlížeči v telefonech je velmi jaksi nepřesný nástroj a ne každý prohlížeč umí přečíst webové rozhraní Keria Connect.

Děkuji
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
Vetsina Android telefonu podporuje protokol ActiveSync pro pristup k emailum, kontaktum a kalendari. Vice viz http://www.kerio.com/connect/wireless/android
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
A uvažuje Kerio o optimalizaci webmail rozhraní pro Android? Zkusil jsem v ICS i betu nového webmailu a i ten je v Androidu spíš nepoužitelný.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 20:46:04 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87569 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.