Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » IMAP a Thunderbird
  •  
Susor je nyní offline Susor

Příspěvky: 50
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
vetšina uzivatelů u nás používá thunderbird pres IMAP a mam problem z počeštěním složek.
Rád bych věděl zda lze nastavit aby složka Sent Items ktera se nastavi z IMAP serveru se jmenovala Odeslana pošta a to same pro slozku Junk.
Nevim zda to je problem Thunderbirdu ci Keria ale mam pocit ze spise keria protoze slozky treba z Gmailu to počešťuje dobře.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud klient umi prikaz XLIST v IMAPu, pak si nazvy slozek nastavi spravne. Kerio Connect to podporuje. V opacnem pripade je treba v klientu nastavit nazvy slozek rucne v nastaveni uctu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Spokar je nyní offline Spokar

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Bylo by prosím možné napsat, jak správně, byť ručně nastavit české názvy složek pro IMAP vs. Kerio?

Např. složka Send Items musí v IMAPu vždy zůstat - nejde odstranit. Jedná se patrně o systémovou složku a pak by to bylo logické. Jak ji tedy skrýt a přinutit Thunderbird k tomu, aby místo ní zobrazoval český ekvivalent a mapoval jej do originální IMAP složky Keria?

(Kerio Connect 7.1.0 + Mozilla Thunderbird 3.1.7)
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Výborná otázka, ale spíše na vývojáře Thunderbirdu. Ve verzi 3 se to chová poněkud jinak než ve starších verzích. Počeštění u některých složek funguje (Inbox -> Doručená pošta, Drafts -> Koncepty, Trash -> Koš atd.). Bohužel se zdá, že tyto překlady jsou v Thunderbirdu "zadrátované" a nelze je změnit. Při výběru správné složky na serveru se tak nastaví správně pouze ikonka složky, ale název zůstává stejný.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: info o zaplněné schránce adminovi?
Další téma: Spam i přes SPF ?
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čen 23 13:57:38 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81256 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.