Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOC a KOFF v jednom oulooku
  •  
chochole je nyní offline chochole

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám problém s vašimi konektory. Potřebuji dostat do 1 Outlooku 2 účty, jeden např. jan.chochole@priklad.cz (KOFF) a druhý obchod<at>priklad.cz (KOC).

Jelikož nejdou nainstalovat 2 stejné konektory, musí být jeden offline a jeden online. Problém je ale ten, že schránka obchod je připojena pro 6 uživatelů, který si schráku "sdílí". Vše je v pořádku až na to, že odeslaná pošta z KOC se ukládá do KOFF. Jsem si vědom toho že KOFF je jako výchozí účet pro posílání, ale proč neni někjak ošetřeno, že pokud posílám přes KOC, tak se mi pošta přesune do odeslané v KOC?

Zkusil jsem vytvořit i pravidlo v KOFF, že pokud odesílatel mailu je obchod<at>priklad.cz, tak se zpráva přesuna do složky odeslaná v KOC, ale filtr nefunguje.

Co s tím?
  •  
radek08 je nyní offline radek08

•  

Dík za odpověď, ale firma používá Outlook a pochybuji, že by ředitěl povolil Thunderbird, navíc uživatelé jsou na Outlook zvyklí.
  •  
radek08 je nyní offline radek08

Tak to mají blbý. Stejný problém se dvěma účty v Outlooku jsem s technickou podporou Keria řešil před pár lety, kdy zákazník přešel z Exchange. Na anglickém diskusním fóru se to taky párkrát řešilo.
A jak se to chová pokud budete mít 2xKOC
Ještě poznámka bokem - nebude Kerio výhledově KOC rušit?
  •  
generator je nyní offline generator

Pokud potrebujete pouze email, tak si druhy ucet "obchod" pripojte jako standardni IMAP. Outlook se pak zepta, kam ma ukladat kopie odeslanych zprav pro tento IMAP ucet.

A pokud potrebujete i groupwarove funkce z toho IMAP uctu, tak proste nasdilejte kalendar/kontakty/etc. pro ostatni uzivatele a tem v KOCOFF pripojte tyto slozky jako slozky jinych uzivatelu.
Praktikujeme to v nasem ustavu jiz delsi dobu.

To mě nenapadlo... super nápad. Děkuju Smile
  •  

Dobrý den,

při použitím IMAPu ale dojde k tomu, že pokud uživatel přidává poznámku, úkol do kalendáře apod., tak se daná věc přidá pod IMAP účtem. I přesto, že KOFF je nastaven jako výchozí. Děje se to jak v Outlooku 2011, tak 2007. Řešil to tu někdo také? Nevím co s tím.

Děkuji

[Aktualizováno: Po, 14 březen 2011 13:18]

Předchozí téma: Outlook 2010 a KOFF - kdy?
Další téma: Synchronizace Nokia - Outlook 07
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne říj 22 04:26:51 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00406 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.