Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Filtrování zpráv pro příjemce v Bcc
  •  
Zbynek

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, je nějaká možnost, jak filtrovat zprávy podle adresy příjemce, včetně zpráv kde je uveden v poli Bcc?
Konkrétně jde o pomocný účet, na který je přesměrována pošta pro různé skupiny uživatelů a tato pošta je podle adresy příjemce ukládána do příslušných veřejných složek. To by šlo jednodušeji přímo v aliasu, ale potřebuji ještě zaslat upozornění příslušným uživatelům, že přišla nová zpráva do veřejných složek - proto složitě přes pomocný účet.
Pokud je adresa příjemce v poli To nebo Cc, vše funguje k plné spokojenosti, když je ale uveden v poli Bcc tak ne.
Jako nejvhodnější se mi zdálo nastavit filtr na:
if header :contains "X-Envelope-To" "adresa"
ale tohle nefunguje - nevím proč.
Pomůže mi prosím někdo najít řešení?
Děkuji.
  •  
gordon

vyskusajte:
if header :contains "Received" "adresa"
{
  akcia
}

•  
Zbynek

Tohle funguje, ale jenom někdy.
Zkusil jsem prázdné pole "To" a adresáta do "Bcc" - fungovalo.
Když jsem do "To" zadal nějakou jinou adresu, pak už se v "Received" adresát z Bcc neobjevil, jediné místo kde je jeho adresa je právě v "X-Envelope-To" (ve zprávě kterou obdrží adresát z Bcc).
  •  
gordon

pridajte si dalsie pravidlo na polia hlavicky ["To", "Cc"]
Předchozí téma: Synchronizace Android Samsung Galaxy S
Další téma: Nasazení pro větší firmy
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út pro 12 03:55:53 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.27089 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.