Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Domain administrator
  •  
IvanM je nyní offline IvanM

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den,

pouzivame Kerio Control na pocitaci s XP ktore je zaradene do domeny, uzivatelske ucty su z domeny. Vsetko bolo v poriadku, ale po upgrade na 7.1.1 nie je mozne aby domenovy administrator presiel cez Kerio Control.
Domenovy administrator sa prihlasi na nejakom PC, otvori prehliadac a chce ist na internet, prehliadac ho vyzve aby sa voci Connect prihlasil. Ucet administrator nie je akceptovany, iny ucet - bezneho uzivatela - ano.

Viete mi poradit?

Dakujem
  •  
stofi je nyní offline stofi

Dobrý deň.
Aj ja som si všimol problém, ktorý s tým zrejme súvisí. Administrator účet mi akceptuje len pri automatickom prihlásení cez skupinu IP adries, ale v aktívnych počítačoch sa toto konto neobjaví. Čas pripojenia aj typ overenia (v tomto prípade Automaticky) zobrazí.
  •  
stofi je nyní offline stofi

Všimol som si ešte ďalšie zaujímavé veci: pri prihlásení z mobilu cez WiFi (ako Domain Admin) mi nepomôže ani automatické prihlasovanie cez skupinu IP adries. A pri všetkých užívateľoch s automatickým prihlasovaním (Domain Admin aj Domain User) mi ho zas neodhlási po stanovenej dobe nečinnosti. Skrátka bordel Mad
  •  
Předchozí téma: Automatické odhlašovaní uživatelů ???
Další téma: Kerio VPN klient - seznam připojitelných serverů
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 21:28:18 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00358 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.