Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Rozsah tabulky Filtr spamu - Vlastní pravidla (Rozsah tabulky Filtr spamu - Vlastní pravidla)
  •  
clexpert je nyní offline clexpert

Příspěvky: 50
Odeslat poštu tomuto uživateli
Na jakou velikost je prosím koncipována tabulka Filtr spamu - Vlastní pravidla?

V administrátorské konzolové aplikaci nikdy nebyl problém ani s několika tisíci záznamy. Po moudrém rozhodnutí ponechat pouze webovou administraci se pro mě editace této tabulky stala problematickou. Už jen vstup do této záložky je provázen několika chybami "skript nereaguje", které je třeba potvrzovat. Že se s tím pak špatně pracuje i všeobecně, to je další věc.

Vymazal jsem spousty záznamů a nyní jich mám kolem 400. Evidentně i toto číslo je příliš veliké na špatně napsané webové rozhraní. Může mi prosím někdo sdělit koncept této možnosti filtrování? Jinými slovy, zajímá mě, jak vlastně tato funkcionalita byla původně zamýšlena, případně jestli se něco změní do budoucna apod.
  •  
Kerio_nemec je nyní offline Kerio_nemec

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den,

problem s vykreslovanim tabulky Fitr spamu - Vlastní pravidla evidujeme. Jedna se to typ tabulky, kde zalezi na poradi radku, pouziti strankovani jako u ostatnich tabulek zde neni zcela trivialni a intuitivni. Typicke pouziti seznamu je napriklad pro vyber uzivatelu (Vyber clenu do Mailing listu), kde je strankovani nastaveno na 200 radek. Verim, ze tam se podobna situace nestava.

Na naprave teto nepohodlne prace s vyssim poctem zaznamu v tabulce prubezne pracujeme. V Connectu 7.2 jsme k seznamu Vlastnich filtrovacich pravidel pridali vyhledavani, ktere Vam pomuze zuzit vyber, se kterym pracujete.

Lukas Nemec
WebAdmin developer
Kerio Technologies
.............................................
Connect. Communicate. Collaborate. Securely.
Předchozí téma: podpora DKIM
Další téma: BB a pripojeni na kerio
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:12:52 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.95947 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.