Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Kerio VPN klient - seznam připojitelných serverů
  •  
jirineuer je nyní offline jirineuer

Příspěvky: 1

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím ...snažím se najít nějakou možnost jak pro Mac VPN klienta vytvořit seznam serverů na které se může klient připojit. Přece to musí nějak jít., ale nějak na to nemohu přijít. Může mi někdo pomoci ?
  •  
ozana je nyní offline ozana

Příspěvky: 713
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pochybuji, že Vám zde někdo z takovou "exotikou" pomůže. Zkuste support.
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Příspěvky: 48
Odeslat poštu tomuto uživateli
Tohle bylo ve vpn klientu do verze 6.5.2, pak v rámci "vylepšení" byl rozšířený režim odstraněn a zbyl jen ten shit přes který se připojovat k víc zákazníkům znamená pamatovat si jejich IP adresy protože nejdou nijak pojmenovat. Já osobně stále jedu vpn přes starého klienta 6.5.2 s rozšířeným režimem, jinak bych se v tom počtu spojení co mám přednastavené nevyznal. Na podporu nemá smysl psát, evidentně cesta vývoje jde k BFU a ne k tomu co se hodí adminům... Sad
Předchozí téma: Domain administrator
Další téma: Jak se dostat za WAN?
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:26:19 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.93878 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.