Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOFF a hodně zpráv
  •  
clexpert je nyní offline clexpert

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahoj,

máte někdo zkušenost s větším objemem pošty a KOFF? Napadlo mě, že se zeptám, než to zkusím... Co se stane, když naimportuji přes 500 tisíc zpráv (zhruba 7GB pošty)? Bude to vůbec ještě použitelné?

Petr Zahradník
  •  
clexpert je nyní offline clexpert

Tak to asi nebude moc dobrý nápad. Udělal jsem malý pokus a naimportoval zatím jen zkušební blok 44 tisíc zpráv do jedné složky.

Server se s tím vypořádal bez problémů, KOFF se však zbláznil. Zprávy ze serveru načetl a když jsem s nimi začal manipulovat ve větším (označit jako nepřečtená apod.), tak se zhroutil. Nejdříve se počítač sám restartoval poté, co se zahltil. To jsem nezažil snad ani jednou na tomhle počítači, který mám mnoho let a je na něm nainstalováno tolik aplikací, o kolika se běžnému člověku ani nezdálo. Poté jsem ho nechal pracovat, protože psal že synchronizuje, ale došlo to tak daleko, že jsem musel po několika hodinách počítač natvrdo vypnout. Ufff.

Stejnou operaci jsem následně udělal v druhém profilu pouze přes MAPI v Outlooku. To je zajímavé, že tam to funguje bez problémů. Pro něj to problém není, v pohodě provedl všechny akce, přesouvám zprávy ze složky do složky, jde to i svižněji než s KOFF...

Pro zajímavost, KOFF soubor má 1,3 GB. Stejný soubor PST má 430 MB.

Petr Zahradník
  •  
milosb je nyní offline milosb

Ano, tuto zkušenost bohužel mám, stěhoval jsem si takto na Kerio sám svoje maily. Jako ideální mi po několika experimentech vyšlo importovat vše cca po měsíčních, max. dvouměsíčních intervalech, jinak to KOFF nebyl schopen přežít.

Daleko smutnější ale je, že po dokončení importu tímto způsobem bez jediné ohlášené chyby mám na serveru pár mailů, kterým chybí kompletně hlavička - From, To, Subject - jako by to nikdy neexistovalo, přeneslo se pouze tělo mailu.
Předchozí téma: IPhone a Kerio Connect
Další téma: vymazání statistik uzivatelu
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út říj 24 00:25:18 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00385 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.