Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » "Sestřelení" služby Connectu z admin rozhranní
  •  
Alfik je nyní offline Alfik

Příspěvky: 22
Odeslat poštu tomuto uživateli
Už podruhé se mi podařilo z administračního rozhranní sestřelit službu kerio connectu.
V menu stav - aktivní spojení jsem několikrát za sebou stiskl tlačítko obnovit (sledoval jsem odesílání jedné velké zprávy, jak rychle ji server od klienta načítá k odeslání) a náhle webové rozrhanní přestalo odpovídat.
Stalo se mi to již podruhé, verze connectu je aktuální.

Nějak se mi všeobecně connect přestává líbit a začínám se zajímat o icewarp a exchange, zdá se mi, že se kerio nyní věnuje produktům jako operator a workspace, co se týče connectu - vývoj podle mě stojí a konkurence jej dávno předběhla. Embarassed
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Určitě uvítáme, pokud necháte odeslat report o pádu (pokud to spadlo).
Jinak pokud se týká ostatních produktů, ty jsou vyvíjeny jinými týmy vývojářů. Voip a dokument server je v nějaké formě v portfoliu Microsoftu i Icewarpu. Jenom u Keria je to uváděno jako doplňující produkt a jdeme cestou snadnějšího ovládání a mnohem přívětivější konfigurace. A tak to může budit dojem, že se stávajím produktům nevěnujeme. Není tomu tak, opak je pravdou, jak si můžete ověřit na nadcházející verzi 7.2, jejíž RC2 build je již k dispozici.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Předchozí téma: Zobrazení zpráv
Další téma: KOC (offline)
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:30:54 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86814 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.