Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nový účet v Outlooku přes KOF bez spojení na server ???
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Příspěvky: 48
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám dotaz zda je možné nějakým způsobem založit nový profil v Outlooku přes Kerio Ofline connector v situaci kdy nemám zrovna spojení s Kerio Mailserverem??? Bohužel když nainstaluji KOF a vytvářím pak účet v Outlooku tak se vždy snaží kontakdovat server a když ho nemá hodí chybu a účet nevytvoří... prostě potřebuji zadat adresu serveru, jméno a heslo do schránky a NEKONTROLOVAT spojení, prostě to uložit i s vědomím rizika že tam mohu mít překlep...
Již jsem na to narazil několikrát a je to pro mne docela problém, potřebuji zákazníkovi předat kompletně nastavený ntb, on se jen připojí do LAN a po spuštění Outlooku aby mohl rovnou pracovat (samozřejmě poprvé se mu bude na pozadí provádět synchronizace s KMS)
Nyní když se připojí do LAN tak mi musí zavolat a já ho musím navádět kde si založí a nastaví účetv Outlooku... jasně je to jednoduchá akce ale s některými uživateli (zvlášť z řad vedení) je i toto problém...
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Offline to možné není. Nicméně, pro jednodušší založení účtu v Outlooku můžete použít autokonfigurační skript dostupný na stránce Integrace s Windows ve WebMailu. Nastavení Outlooku tak zvládne každý, kdo umí otevřít browser.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
milosb je nyní offline milosb

Příspěvky: 45
Odeslat poštu tomuto uživateli
Použijte ProfileCreator.exe - připravte uživateli někam dávku, on ji spustí a profil se tak vytvoří bez jeho další interakce.
Předchozí téma: Jak sesynchronizovat veřejné kontakty
Další téma: settings.cfg vers. settings.usr
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:26:07 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.97587 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.