Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Zobrazení zpráv (Nezobrazují se všechny zprávy)
  •  
maty je nyní offline maty

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím všechny.
Ode dneška se mně v doručené poště zobrazují pouze zprávy od 20.5.2011 do dneška. Když se dívám do složky InBox příslušného účtu, zde jsou všechny zprávy od 1.1.2011 do dneška (soubory s příponou eml). Předpokládám tedy, že bude problém pouze v nějaké synchronizaci nebo indexu. Jako klienta používám Outlook 2003 s KOFF. Díky za každou radu.
  •  
mada je nyní offline mada

Příspěvky: 26
Odeslat poštu tomuto uživateli
Viděl bych to na problém synchronizace účtu a lokální offline cache. Vymažte cache a znovu synchronizujte, mělo by to Váš problém vyřešit. V O2003 nástroje-emailové účty-zobrazit změnit emailové účty-změnit-údržba-vypráznit cache.

Nebo také někdy pomůže jen pravé tlačítko myši na problémovou složku-vlastnosti-synchronizace složek-obnovit synchronizaci.

Pokud jsem měl nějaký problém, vyčistění komplet cache vždy pomohlo. Někdy to bylo potřeba udělat cestou přes ovládací panely-pošta-emailové účty. Nešlo to přímo z outlooku.

[Aktualizováno: Čt, 26 květen 2011 14:44]

  •  
maty je nyní offline maty

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Díky za radu. Provedl jsem dle návodu, ale vše je při starém. Vlastně jedna změna se udála; dnes vidím zprávy jen od 24.5.2011 do dneška (od 21.5. do 24.5. byl výpadek připojeni k internetu). Není možné, že si zákazník nastavil nějaký filtr (řekněme zobraz posledních x dní). Když přistupuji na server přes WebMail, vidím všechny zprávy.
  •  
mada je nyní offline mada

Příspěvky: 26
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud by tam byl nastavený filtr, tak pokud kliknete na složku se zprávami, v levém dolním rohu by mělo být zobrazeno "Použit filtr". Jestli máte nastaven filtr pro konkrétní složku zkotrolujete: klik pravým tlačítkem myši na názvy sloupců složky-vlastní nastavení aktuálního zobrazení-u položky Filtr by mělo být hlášení vypnuto. Pokud není tak vypnout.
Nebo zkuste: menu zobrazit-uspořádat podle-aktuální zobrazení- zde by mělo být zaškrtnuto pole "zprávy".
Dál už nevím... Jako poslední možnost vidím, reinstalaci KOFF i OUTLOOKU.
  •  
zabo

Příspěvky: 67
Odeslat poštu tomuto uživateli
Beriem spat, nedocital som do konca.

[Aktualizováno: Pá, 27 květen 2011 08:39]

  •  
maty je nyní offline maty

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Díky všem za rady. Problém vyřešen, sypu si popel na hlavu, jak jednoduché. Byl nastaven filtr - Zobrazit posledních 7 dní. Samozřejmě, že se k tomu nikdo nepřiznal. Bohužel s Outlookem běžně nedělám, jen když řeším nějaký problém, tak se v něm hůře orientuji. Bonusem je, že jsem si konečně něco přečetl o KMS i KOFF a dověděl se cosi o struktuře dat KMS.
Předchozí téma: settings.cfg vers. settings.usr
Další téma: "Sestřelení" služby Connectu z admin rozhranní
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:25:59 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86960 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.