Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Ověřování uživatelů na term. serveru
  •  
Smolik

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Od instalace verze pouze s web rozhraním máme neustále nějaké problémy. Když si odpustím komentář "povedenému" web rozhraní, nejvíce mě v současné době trápí ověřování na netransparentním proxy serveru, kterou používám pro terminálové servery (Citrix). Uživatelům chvíli přístup na internet funguje, po chvilce vyhazuje error...
Někteří uživatelé mimo Citrix se ověřují nekorektně... Momentálně vidím jediné řešení v tom, vrátit se pomocí snapshotu na VMware ke staré verzi a poohlédnout se po jiném produktu, protože mě to již silně nebaví a různé problémy s přechodem na novou verzi řeším již příliš dlouho.
Má pro mně někdo nějakou radu ohledně promlémů na netransparentním proxy serveru? Děkuji.
Předchozí téma: Jak se dostat za WAN?
Další téma: Kerio VPN + RDP + HTTP
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:14:29 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.02394 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.