Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » w2008 ověřování+statistiky
  •  
Book je nyní offline Book

Odeslat poštu tomuto uživateli
č.
rád bych se pozeptal zda je možné provozovat kerio control s funkčním automatickým ověřováním uživatelů podle ip adresy na Windows 2008 Server. Na W2003 vše fungovalo bez problémů, nicméně po upgradu na W2008 a následném importu zal. nastavení není funkční aut. ověřování a ikdyž se uživatel manuálně přihlásí není mu počítána žádná statistika ani se nezobrazují aktuální spojení uživatele. Služby fungují pouze ze Serveru.

DíK
  •  
Book je nyní offline Book

tak se mi to povedlo zprovoznit. Cely problem byl, ze i kdyz jsem nemnel v nastaveni LAN rozhrani ve Win zadnou branu, w2008 se s tim nespokojil a neustale se snazil vnutit danemu rozhrani nejakou branu - divne. Pomohlo az nastaveni prez netsh - nyni jiz bezi vse jak ma, tedy az na rychlost inetu. Ikdyz mam 50Mbit linku do inetu, prez Kerio mi to jede max. 6Mbit.
  •  
MK_Ostrov je nyní offline MK_Ostrov

měl jsem podobný problém, chyba byla v routovací tabulce

Městská knihovna Ostrov
Předchozí téma: GOP logon scripty při připojení k doméně pomocí Kerio VPN
Další téma: Útoky na otevřené (přesměrované) porty
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 02:23:01 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00399 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.