Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Rychlost internetu
  •  
Book je nyní offline Book

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahojte,
mam 50Mbit linku do internetu, kterou sdilim prez kerio vice uzivatelum. Bohuzel prez Kerio mi nejede rychleji nez 6Mbit, pokud zmenim na jakemkoli PC branu a jdu primo na router poskytovatele, tedy mimo kerio jede inet 50Mbit.

Konfigurace Serveru je nasledujici :
iXeon 3220 4GB RAM
3x NIC 1Gbit
1x NIC USB 100Mbit
W2008 Server 64bit

V keriu mám vyply antivir, prevence utoku, filtrovani a pouzivam DHCP.

Predem Dik za Vase reakce a poznatky
  •  
mjo@jmdata.cz je nyní offline mjo@jmdata.cz

Odeslat poštu tomuto uživateli
DD
nedávno jsem se setkal s podobnou situací u jednoho klienta
cca 50 stanic , 16Mbit do netu, winrout 6.7 a dvě vnitřní rozhraní na jednom vše (cca 3 pc) fungovalo normálně a na druhém (cca 47 pc) se dalo stahovat jen rychlostí cca 3,5 Mbit , vypnul jsem v NAT pravidle inspekční modul a už to valilo plnou rychlostí , naštěstí nemá na winroutu antivir tak sem to nechal vyplé ,ale je to záhada ,třeba u novějších verzí je to vyřešené
HD
Předchozí téma: špatně se načítají stránky
Další téma: Wifi pre užívatela
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So lis 18 18:31:54 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00362 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.