Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » problém s txt přílohami
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Odeslat poštu tomuto uživateli
narazil jsem na problém že dorazil e-mail s *.txt (cca 5kb) přílohou ale v Outlooku (2007 i 2010) přes KOF se e-mail jeví jako bez přílohy, ve webmailu ten e-mail vidím včetně připojeného txt souboru... netušíte někdo co s tím? V logu nic zvláštního není, jen že e-mail byl doručen vpořádku.
Zatím vím že to dělá od jedné odesílatelky, z jiných adres co jsem zkusil si něco poslat to dojde až do Outlooku i s txt přílohou.
Jiný typ souboru (zkoušeno doc a pdf) od ní dojde vpořátku, jen ty txt blbnou...

K tomu související blbý dotaz, nevíte jak v logu mailserveru poznám že e-mail byl opravdu přijat s přílohou nebo bez ní?? Tedy myslím jinak než podle velikosti přijatých dat... (když mi pošle 1kb txt tak dle přijatých dat v logu nepoznám na 100% jestli v tom byla příloja nebo ne...)

Díky za nějaké nápady
  •  
Admin PEAL je nyní offline Admin PEAL

Po upgrade Kerio Connect na verzi 7.2.3 patch 1 build 5179 se nám to chová stejně. Mailserver odebírá na některých stanicích malé TXT přílohy. Přes webmail jsou vidět ( nelze je ovšem přeposlat) a v Outlooku 2007 SP2 (Win XP) žádnou přílohu nevidíme.
  •  
Admin PEAL je nyní offline Admin PEAL

From: Roman Divis [mailto:support<at>kerio.cz]
Sent: Tuesday, October 04, 2011 9:37 AM
Subject: [#WLF-789213]: Problem s prilohami v koff

Dobrý den,

otestoval jsem zaslanou zprávu a bohužel máte pravdu, příloha se v KOFFu nezobrazuje, k zobrazení je nutné použít např. webmail.
Tento problém jsem reportoval do našich interních systémů k dalšímu řešení, nyní však nelze říci kdy dojde k nápravě. Budu vás samořejmě informovat jamile budu mít k dané problematice další informace.

S pozdravem

Ing. Roman Diviš
Technical Support Engineer

[Aktualizováno: St, 05 říjen 2011 10:17]

Předchozí téma: Pripojiteľnosť na nový server cez DSL router
Další téma: Spouštění služeb Kerio Connect
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 08:01:55 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00369 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.