Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Synchronizace osobního a veřejného kalendáře
  •  
Karloz je nyní offline Karloz

Příspěvky: 20
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit se synchronizací událostí mezi veřejným a osobním kalendářem. Byl rád, kdyby se události z veřejného automaticky přidávaly do osobního.

Nebo by mi stačilo, kdyby při kopírování událostí z veřejného nedocházelo k duplicitám. Pokud dám kopírovat všechny události z veřejného, tak události, které už jsem kopíroval někdy předtím, se mi objeví dvakrát (případně víckrát). Je to chyba nebo schválně?

Případně existuje elegantnější řešení?
Předchozí téma: Vydán Kerio Connect 7.2.3
Další téma: Kerio Connect 7.3.0 Beta 3
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čen 23 13:47:17 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.85869 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.