Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nekontrolovatelné vytváření složek Koncepty v Outlooku
  •  
babicek je nyní offline babicek

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Používám Kerio Connect ve spojení s Outlookem 2007 a telefonem s Andriodem 2.3. Telefon je připojen přes IMAP k Outlooku. Při stahování pošty se mi za každou zprávu vytvoří v Outlooku složka Koncepty1, 2, 3... X. Za den se mi tak vytvoří třeba 40 složek Konceptů. Nevíte někdo, jak se toho zbavit? Když jsem používal telefon s WM, tak bylo vše v pořádku.

Díky za odpověď
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Je to konflikt IMAP klienta v telefonu a Kerio Outlook Connectoru. Nejjednodušší řešení je v telefonu používat ActiveSync místo IMAPu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Kerio Connect 7.3.0 Beta 3
Další téma: Při čtení některých připomenutí vznikly potíže - Outlook 2007
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St čec 18 16:17:33 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94572 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.