Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kerio Connect 7.3.0 RC 1
  •  
Dušan Juhás (Kerio) je nyní offline Dušan Juhás (Kerio)

Příspěvky: 13
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kerio Connect 7.3.0 Release Candidate 1 je k dispozici ke stažení a testování.

Důležité změny v této verzi:

Podpora 64-bitové verze aplikace Outlook a zvýšení výkonu doplňku Kerio Outlook Connector
Mnoho našich zákazníků a partnerů požadovalo 64-bitovou verzi doplňku Kerio Outlook Connector (Offline Edition). My jsme je vyslyšeli. Od verze Kerio Connect 7.3 mohou uživatelé bez obav používat 64-bitové verze aplikace Microsoft Outlook, resp. balíku Microsoft Office. V 32-bitové i 64-bitové verzi byl výrazně zvýšen výkon při vyhledávání, při řazení složek s velkým objemem zpráv a při použití skupinové konverzace.

Account Assistant - průvodce nastavením účtu pro klienty na platformě Mac OS X
Integrace s platformou Mac je nyní ještě snazší. Kerio Connect 7.3 nabízí nový nástroj pro automatickou konfiguraci Apple Mail. Aby byla integrace ještě snazší, sloučili jsme všechny nástroje pro automatickou konfiguraci aplikací Apple Mail, iCal, Address Book, Microsoft Outlook a Entourage do jednoho nástroje - Account Assistant for Mac OS X.

Konfigurační profil pro Apple iOS
Uživatelé si nyní mohou nastavit e-mail, kontakty a kalendáře na zařízení se systémem Apple iOS pomocí jednoho konfiguračního profilu. Synchronizace může být prováděna pomocí Exchange ActiveSync nebo kombinací protokolů CalDAV, CardDAV a IMAP.

Fulltextové vyhledávání v rozhraní WebMail a v IMAP klientech
Rozhraní Kerio WebMail a IMAP server nyní umožňují fulltextové vyhledávání! Uživatelé nyní mohou prohledávat i těla zpráv a nejen jejich hlavičky jako doposud. V rozhraní WebMail funguje fulltextové vyhledávání jak v rychlém vyhledávání (prohledává aktuální složku), tak v rozšířeném vyhledávání (prohledává celou schránku).

Rozšířené nastavení Mimo kancelář
Uživatelé nyní mohou ve svých klientských aplikacích (WebMail, Kerio Outlook Connector atd.) nastavit přesné časové období (počáteční a koncový datum a čas), ve kterém má být odesílána automatická odpověď "Mimo kancelář".

Zvýšen výkon a stabilita úložiště zpráv
Kerio Connect 7.3 přichází s řadou vylepšení úložiště zpráv: byla vylepšena automatická detekce a oprava poškozených indexových souborů; poškozené uživatelské schránky a veřejné složky lze nyní opravit přímo z administračního rozhraní - již není nutné zastavovat server; kromě toho byla zvýšena rychlost provádění operací přesunu a mazání položek v datovém úložišti.

Zlepšena použitelnost a zvýšena rychlost rozhraní Kerio Connect Administration
Nyní se již nemusíte v administračním rozhraní zdržovat stránkováním. Ve všech sekcích s účty (uživatelé, skupiny atd.) a v sekcích Služby a Domény bylo odstraněno stránkování. Správce nyní může prohlížet obsah celé sekce na jedné stránce, což ušetří čas a klikání při velkém počtu položek. Z důvodu rychlosti však bylo stránkování ponecháno v sekcích s automatickým obnovováním (Fronta zpráv, Aktivní spojení, Otevřené složky). Zde byla rovněž zvýšena rychlost přepínání mezi sekcemi.

Možnost odeslání požadavku na technickou podporu z administračního rozhraní
Správce serveru může nyní nahlásit problém technické podpoře Kerio Technologies přímo z administračního rozhraní produktu. Již není potřeba složitě shánět záznamy a další potřebné informace, pokud nastane problém. Stačí pár kliknutí a problém bude nahlášen.

Nepodporovaná zařízení Exchange ActiveSync
V administračním rozhraní je nyní možné jednoduše povolit synchronizaci všech nepodporovaných zařízení protokolem Exchange ActiveSync.

Vyšší bezpečnost díky ochraně proti uhodnutí hesla (antihammering)Kerio Connect nyní chrání uživatele před útočníky, kteří se pokoušejí uhodnout slabá hesla. Správce serveru může nastavit blokování IP adres, ze kterých byly pravděpodobně prováděny pokusy o uhodnutí uživatelského jména a hesla.

Vylepšená varování a notifikace o vyčerpání kvóty
Správce serveru nyní může nastavit hodnoty zaplnění schránky, při kterých bude uživatel upozorněn, a počet zasílaných upozornění. Tato upozornění lze zasílat také jinému uživateli, skupině nebo do e-mailové konference.

SSL certifikáty a fotografie v globálním adresáři
SSL certifikáty a fotografie uživatelů uložené v adresářové službě se nyní synchronizují do globálního adresáře. Uživatelé tak již nemusejí posílat adresátům šifrovaných zpráv své certifikáty.

Vyšší stabilita ověřování uživatelů systémem Kerberos
Ověřování uživatelů na systémech Linux a Mac OS X pomocí Kerberos 5 bylo vylepšeno, aby bylo odolnější proti nesprávné konfiguraci DNS. Ověřování v systému Kerberos nyní provádí samostatný proces. Tím je zajištěna maximální spolehlivost a minimální zpoždění.

Opakované úkoly
Opakované úkoly se nyní synchronizují s klienty Kerio Outlook Connector (Offline Edition), Microsoft Outlook 2011 for Mac a Kerio WebMail.

[Aktualizováno: So, 12 listopad 2011 16:08]


Dusan Juhas, Kerio
Předchozí téma: Spouštění služeb Kerio Connect
Další téma: Kerio Outlook Connector a Outlook 2010
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 02:33:27 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92387 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.