Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Edubase vs. Kerio Control 7.2.0 build 3028
  •  
charvy je nyní offline charvy

Příspěvky: 17
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám problém s odpojováním spojení v programu Edubase, který funguje na principu klient-server na určitém portu, který mám směrován v pravidlech z internetu do vnitřní sítě. Do upgrade na poslední verzi Kerio Control (7.2.0 build 3028) vše běželo v pořádku. Teď se v nepravidelných intervalech spojení v programu přeruší. Nemá prosím někdo nějaký nápad?  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
Asi jenom zapnout debug logy na firewallu a doufat, ze z nich vypadne neco uzitecneho.
Jako workaround pouzit VPN, je-li to mozne.
  •  
charvy je nyní offline charvy

Příspěvky: 17
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

tak po aktualizaci na verzi 7.2.1 build 3301 to začlo zlobit i u dalších pravidel. Přišel jsem na to, že když u pravidla mám zapnuté Překlad zdrojové adresy (NAT) a zároveň Překlad cílové adresy, tak to způsobuje odpojování. Překlad zdrojové adresy (NAT)jsem vypnul a je to v pořádku. Zajímavé je, že v předchozích verzích to šlapalo s původním nastavením.
Předchozí téma: Wifi pre užívatela
Další téma: NAT u Keria?
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čen 18 17:26:46 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94730 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.