Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Fulltextové vyhledávání v rozhraní WebMail - index pro archivní složky
  •  
vlada je nyní offline vlada

Příspěvky: 121
Odeslat poštu tomuto uživateli
Jak to tak vypadá, ve verzi KC 7.3.0 lze vyrobit indexy pro fulltextové vyhledávání "pouze" pro schránky uživatelů. Něco jsem přehlédl nebo je to záměr a indexovat archivní složky prostě nejde?

Pokud to opravdu nejde, pak by to mohl být námět pro další verze, zřejmě se samostaným nastavením: tedy první volba "Povolit fultextové vyhledávání" a po ní ještě podvolba "Aplikovat fulltextové vyhledávání také v archivních složkách"To "pouze" berte s rezervou - je to opravdu velký skok kupředu. Taky dlouho, velmi dlouho očekávaný ...

Personální computery fungují jako computery jedině bez personálu
  •  
kecut2 je nyní offline kecut2

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Není to náhodou tak, že archivní složky - tedy složky archivu jsou uloženy ve skutečnosti na klientském PC kdesi v user profilu a tím pádem je Kerio Connenct nemůže indexovat?
  •  
vlada je nyní offline vlada

Příspěvky: 121
Odeslat poštu tomuto uživateli
Není - viz http://manuals.kerio.com/connect/adminguide/cz/sect-archivin g.html

(o žádném klientovi jsem nic nepsal)

Personální computery fungují jako computery jedině bez personálu
Předchozí téma: Vydán Kerio Connect 7.3.0
Další téma: Nová verze ClamAV 0.97.3
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:15:49 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.95272 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.