Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Quota (kvota) obsazení uživatelských schránek - IMAP
  •  
Spokar je nyní offline Spokar

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Po dlouhé době bych se znovu chtěl informovat na stav řešení uživatelských kvót a hlavně funkční odesílání upozornění na jejich překročení. Připustíme-li, že odesílání upozornění při překročení soft hranice obsazenéhop prostoru funguje korektně (o čemž sice nejsme přesvědčeni), je zaslání jednoho upozornění zcela nedostatečné. Pokud se uživatel i nadále pohybuje v prostoru mezi soft a hard hranicí kvóty, nedozví se již o jejím vyčerpání. Znovu apelujeme na to, aby byl tento systém upraven pro praktické použití.

Tento problém byl uveden již několikrát a to i jinými zákazníky a začátkem tohoto roku (2011) byla přislíbena brzká náprava. Nyní máme druhou polovinu listopadu. V jakém stádiu je tedy nyní řešení tohoto problému?
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
Vylepsene upozornovani na prekroceni kvoty je jedna z novych funkci v Connect 7.3 (viz release notes - http://cz.download.kerio.com/dwn/connect/connect-7.3.0-5623/ kerio-connect-notes-cz-7.3.0-5623.pdf)
  •  
Spokar je nyní offline Spokar

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Skutečně! Máte pravdu a tato funkce od verze 7.3.0 opravdu je přítomná. Ihned ji vyzkoušíme a těšíme se na její funkci.


Pro ostatní uživatele:
Nastavení odesílání upozornění při překročení kvóty je v administraci:
Konfigurace -> Další volby -> záložka Datový adresář
Předchozí téma: Nová verze ClamAV 0.97.3
Další téma: automatická instalace Kerio Updater Service neproběhne
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čen 23 13:49:47 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81481 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.