Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Preposielanie správ
  •  
jardo je nyní offline jardo

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim. Mam KC 7.1.4 a nastal jeden problem. Zriadil som si tam domenu domena.sk aby som mohol stahovat postu z free serveru popri firemnom. No nastal problem ten ze ked posielam spravu niekomu v tej iste domene napriklad jano<at>domenea.sk tak ju neodosle do Internetu. Nasiel som tam v nastaveniach domeny polozku preposielanie, avsak je tam len nazov servera a IP ale moj ISP vyzaduje na odosielanie overenie. Ako sa da tento problem vyriesit? Som verny keriu uz od verzie winroute Smile a nerad by som menil. Dakujem
  •  
IvanM je nyní offline IvanM

Ak som dobre pochopil (ak nie, opravte ma) - mate uchovavanu postu pre svoju firmu domena.sk u svojho ISP, pomocou POP3 a KC ju stahujete a nasledne triedite?
  •  

No v podstate mam zriadenu firemu domenu s Kerio, ten si ju stahuje email z internetu. Ale ja ked chcem poslat spravu na iny mail v tej istej domene ale ta mailova schranka sa nachadza na inom serveri v internete tak mi ju neodosle. Je tam len preposlat na iny server ale len adresa a port. Ak to dam poslat cez vlastny tak sa to zacykluje.
  •  
IvanM je nyní offline IvanM

Na podobnu otazku som dostal takuto odpoved: "Pouzivajte Kerio Connect ako plnohodnotny postovy server".
  •  

Na 42 prevadzkach ano, ale na tejto 1 nie, stahuje sa posta cez POP3 server.
Předchozí téma: AVG Email Server Edition 2012
Další téma: Vydán Kerio Connect 7.3.1 Patch1!
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne zář 24 14:10:34 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00412 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.