Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Jaký telefon pro KERIO CONNECT
  •  
mada je nyní offline mada

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit nějaký nejvhodnější mobilní přístroj na mobilní využití funkcí KERIO mailserveru.
Jednalo by se o 10-15 mobilních telefonů. Chtěli bychom využívat online synchronizaci kalendáře a jejich případné sdílení mezi ostatními, úkoly a jejich sdílení, maily a případné sdílení vřejného adresáře. Jaký mobilní OS, přístroj (mimo Apple) a případně synchronizační aplikaci pro bezproblémovou synchronizaci. Co se týče přístrojů, bylo by dobrá co nejnižší cena a asi spíše HW klávesnice. Co se týče ceny bylo by dobré, aby vše netrvalo věčnost díky pomalosti HW(jde mi o dobrý poměr cena výkon).
Pokud tedy máte zkušenosti v tomto směru, děkuji za každou informaci.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Mohu komentovat jen funkčnost. Sdílené (veřejné) kalendáře a kontakty umí pouze Apple iPhone (iPad), Windows Phone 7.5 a telefony Android se zakoupeným klientem Moxier Mail.

[Aktualizováno: St, 18 leden 2012 17:45]

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
mada je nyní offline mada

Pavel Dobrý (Kerio) napsal dne Út, 10 leden 2012 21:35
Mohu komentovat jen funkčnost. Sdílené (veřejné) kalendáře a kontakty umí pouze Apple iPhone (iPad), Windows Mobile 7.5 a telefony Android se zakoupeným klientem Moxier Mail.

Tedy v Androidu se standardním SW na synchronizaci je možno synchronizovat jen mail a kalendář. Na další fukce je pořeba již placený SW Moxier Mail. Četl jsem nějaké zkušenosti uživatelů tohoto SW a byla tam jedna důležitá informace a to ta, že Moxier kalendář nesynchronizuje obousměrně, ale jen ze serveru do telefonu. Tím by to bylo pro mne nepoužitelné. Máte prosím nějaké praktické zkušenosti s tímto nebo podobným SW na Android, který synchronizuje obousměrně i sdílené kalendáře a kontakty ?
Ideálně mě zajímá někdo, kdo využívá na svém Android telefonu synchronizaci s KerioConnect i s funkcí synchronizace veřejných(sdílených) kalendářů a kontaktů.
Díky.

[Aktualizováno: St, 11 leden 2012 07:35]

•  
cybersmurf je nyní offline cybersmurf

Moxier mail mám a kalendáře fungují spolehlivě obousměrně na rychlém připojení okamžitě
Předchozí téma: Server
Další téma: POZOR MS update kb2585542 a KOFF
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 02:23:42 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00443 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.