Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Ovládání z příkazové řádky
  •  
Pavel je nyní offline Pavel

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli je možnost ovládat třeba vlastnosti firewallu i jinak než přes webové rozhraní, třeba přes příkazovou řádku, nebo jestli je možnost nějaká implementace vlastního programu do Keria.
  •  
Jan Jezek (Kerio) je nyní offline Jan Jezek (Kerio)

Příspěvky: 41
Odeslat poštu tomuto uživateli
Oficiálně to nyní, bohužel, nejde. Tuto možnost ale zvažujeme. Mohl byste, Pavle, být konkrétnější? Co konkrétně byste potřeboval přes řádkové (či jiné) rozhraní ovládat?

Jan Ježek
Product Development Manager - Kerio Control
Kerio Technologies
  •  
Pavel je nyní offline Pavel

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Třeba pravidla firewallu, přidělování IP adres,... Náš server slouží jako autorizační pro připojení uživatelů k internetu, pokud se připojí neznámý uživatel, nejprve se mu ukáže registrační formulář, který vyplní. Pak je třeba zásah člověka aby povolil danou komunikaci. Kdežto dyby se nechaly pravidla upravovat i jinak, scriptem, bylo by to mnohem snažší.

[Aktualizováno: Čt, 19 leden 2012 17:23]

  •  
Miroslav Osladil (Kerio) je nyní offline Miroslav Osladil (Kerio)

Příspěvky: 1

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
v případě, že je váš dotaz stále aktuální, doporučuji se podívat na Kerio Developer Zone která obsahuje příklady a ukázkové aplikace za použití Kerio APIs Client Library for PHP. Všechny ukázky jsou napsané pro Kerio Connect ale s malým úsilím budete schopen komunikovat taktéž s vaším Kerio Control serverem přímo v PHP.

Funcionalita proti Kerio Control nemusí být plně ověřená, zdokumentovaná nebo podporovaná. Toto API je označeno jako "In progress" a v budoucnu se může změnit.

Momentálně nemám informaci, kdy a jestli bude uvolněné veřejné API pro Kerio Control.

S pozdravem,

Miroslav Osladil
Developer Zone
Kerio Technologies

The views I express are my own and do not necessarily reflect the views of Kerio Technologies.
Předchozí téma: Důležitá aktualizace pro Kerio Control a Kerio WebFilter
Další téma: Smerovaci tabulka - nastavenie routovania
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:23:23 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86841 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.