Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » podpora Android telefonu od LG
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den,
kolega pro svuj tym poridil telefony od LG s Androidem. Vytvoril sync ucet pro postu, kalendar a kontakty. Posta v telefonu zda se funguje, kontakty a kalendar vsak nikoliv. Dle dokumentace pro Kerio Connect se zda, ze podpora Android telefonu chybi. Alespon nenachazim podobne podrobne navody k nastaveni jako v pripade telefonu od Nokie, Apple. Jak to tedy je? Kdy planujete plnou podporu pro Android? Jake jsou moznosti pro synchronizaci kalendare a kontaktu nyni?
Zajimave je, ze v adminu vidim Android zarizeni jako registrovane, cas posledni synchronizace odpovida posledni aktivite v telefonu-cas synchronizovanych slozek Calendar, Contacts a inbox vsak odpovida inicializaci telefonu a jiz se nemeni.

Dekuji.

TL
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
O jaký LG telefon se jedná?
Na webu je seznam telefonů, které jsme testovali a které podporujeme. V případě Androidu jsou plně podporovány všechny telefony s výchozím emailovým klientem. V případě LG odhaduji, že emailový klient je tam jiný a to může být i důvod, proč nefunguje. Mnoho výrobců to tak dělá.
Doporučuji zapnout debug log ActiveSync na serveru a kontaktovat naši technickou podporu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Jedná se o LG-P970. Logování ActiveSync zapnuto, jdu psát na helpdesk.
Dekuji.

TL
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Aha. Logy určitě pošlete. Tento telefon používá LG Email klienta, který se chová podivně. Například neustále dokola stahuje jednu přílohu k emailu a tím vyčerpává nejen baterii, ale i datový limit.
Doporučil bych vyzkoušet prověřenější klienty, jako např. Moxier Mail.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: POZOR MS update kb2585542 a KOFF
Další téma: historicka verze mailserver
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:18:34 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94236 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.