Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Přesun všech zpráv do jiné schránky
  •  
djblond je nyní offline djblond

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,
mám dotaz ohledně přesunu zpráv z jednoho mailboxu do druhého.
Existuje nějaká šetrná možnost jak toto provést (vždy jsem řešil exportem do PST a importem).
Důvod přesunu je, že odchází uživatel a nový by měl přebrat práci po něm, a potřeboval by všechny maily.

Předem díky Pavel
  •  
draagon je nyní offline draagon

Dobry den.

Nenapisal ste, ze aku verziu Connectu pouzivate, ale predpokladam, ze najnovsiu.
Je to uplne jednoduche. Pri odstraneni uzivatela, sa Vas Kerio spyta, ci chcete spravy uzivatela,
ktoreho mazete presunut do schranky druheho uzivatela. Len Vam ostava vybrat, uzivatela, a vsetky spravy sa
mu tam presunu do zvlast zlozky.

Peter
  •  
djblond je nyní offline djblond

Dobrý den.

Ano omlouvám se, jedná se o nejnovější verzi Kerio Connectu.
Já rušil schránku pokaždé přes AD (Kerio Mail Server Tasks), takže tuto nabídku jsem nikdy neviděl.
Nicméně zkusím zrušit schránku přímo z Kerio Administrátora.
Moc děkuji za rychlou odpověď.

Pavel
Předchozí téma: Server W2008R2 vs Connect
Další téma: Vydán Kerio Connect 7.3.3
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne říj 22 10:02:40 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00389 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.