Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kerio a špatné odesílání z jiných IMAP účtů (I po zvolení odeslat jako jiný uživatel se email odešle přes Kerio)
  •  
babicek je nyní offline babicek

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

mám takový nepříjemný problém - mám napojený Outlook 2010 přes Kerio Connector na Kerio Mail (používám jako hlavní účet) a k tomu mám dva připojené účty přes Imap. Oba jsou přitom ze stejného serveru, pouze jiné uživatelské jméno. Nastavení obou IMAP účtů je v konfiguraci pošty totožné, ale přesto se jeden odesílá tak jak má (ve formátu info@xxxxx.cz) a druhý přes Kerio, i když zvolím, že se má odeslat jako jmeno@xxxxx.cz. Ve výsledku tak druhá strana dostane mail odesílaný z účtu jmeno<at>xxxxx.cz tak, jak kdyby byl odeslaný z hlavního účtu napojeného na Kerio.

Je to hodně nepříjemné a potřeboval bych to vyřešit. Teoreticky by to mohlo jít tím, že bych napojil i mail Keria přes IMAP, ale to mi přijde jako trochu neefektivní řešení, když jinak Connector funguje bez problémů.

Předem díky za odpověď.

•  
Martin je nyní offline Martin

Odeslat poštu tomuto uživateli
Mam uplne rovnaky problem a to na viacerych PC. Viete prosim poradit co s tym?
Dakujem.
Předchozí téma: Podpora telefonu Nokia N9
Další téma: Vydán Kerio Connect 7.4.2
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So lis 18 18:32:06 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00384 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.