Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Problém ze synchronizací některých doručenek (Problém ze synchronizací některých doručenek)
  •  
tomduda je nyní offline tomduda

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím Vás,

o jisté doby, cca od upgrade na 7.4.0 mám problém ze synchronizací některých doručenek v outlooku s kerio outlook con. offline.

Přijde mi tato zpráva:

Došlo k chybě při synchronizaci zprávy 'Delivery Status Notification (Success)' na server.
Kerio Outlook Connector nemohl tuto zprávu odeslat nebo ji synchronizovat se serverem.

Kontaktujte prosím správce vašeho systému.

Podrobnosti pro správce:

Chyba: 0x80004005 E_FAIL
Zpráva: [SID=usr@domena/a076749a-2ba2-4a96-bf1e-c160be6565f6/0000459 c,
ID={BC904C9B-28B6-4B10-5B43-58804BF06FF1},
Složka: Doručená pošta ]

Zpráva byla zkopírována do složky 'Místní selhání' ve vašem účtu v aplikaci Outlook.

Nevíte někdo čím to je a jak to dát dohromady?

P.S. Neodpustím si připomínku o placené podpoře kterou Kerio zavedlo od 1.5.2012 - to je trošku krok špatným směrem....slušně řečeno...

Tomáš D.

•  
frantacech je nyní offline frantacech

je to krok, jak otravit zakazniky, kteri uz zaplatili, at neotravujou a drzi huby a plati

Cele KOFF je jedna velka tragedie, rychlost silena. Nekolik nastvanych zakazniku zacina tlacit na reseni nebo exchange
  •  

Přesně tak, já koupil upgrade na 2 roky dopředu a ejhle volám na linku a bylo mi řečeno ať si připravím číslo kreditní karty - to je na mě moc. Skoro při každém upgrade se něco pos... co před tím fungovalo... v dalším balíku to opraví - Mě tím teda akorát odradili ...
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Podle mých informací je tento problém vyřešen ve verzi 7.4.1.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  

•  
Dusan.M

Uvedený problém sa začal vyskytovať aj u nás, len u niektorých ľudí, a nejde o doručenky ale o odoslané správy. (zatiaľ mi to hlási cca 6 ľudí z 90, u každého ide o jednu alebo dve správy)

Prechod na Kerio 7.4.1. nepomohol.
  •  

u mě to zřejmě pomohlo, od té doby si nikdo z 50 uživatelu nestěžoval - kromě čím dál pomalejší komunikace serveru a kerio outlook offline connectoru.

škoda.... byl to dobrý program..
Předchozí téma: Ako Kerio "riesi" chyby...
Další téma: Kerio, hledejte si chyby sami ...!
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po srp 21 02:57:43 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00360 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.