Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Ako Kerio "riesi" chyby...
  •  
gordon

Příspěvky: 42
Odeslat poštu tomuto uživateli
Este v januari som nahlasil chybu v KOFF (7.3.1), ktora sposobuje neuplne zobrazovanie vratenych chybovych sprav (napr. pri prekroceni kvoty) a pouzivatel tak vlastne vobec nevie, ze jeho sprava sa nedorucila viacerym prijemcom.
Vtedy som dostal vyrozumenie ze "uvedené chování jsem reportoval do našich interních systémů, k dalšímu řešení. Bohužel nyní nemám informace o datu kdy by mohlo dojít k nápravě. Budu vás informovat pokud budu mít k tomuto problému více informací." Odvtedy uz ziadna zo strany Keria reakcia...

Dnes, o 5 mesiacov neskor a o 4 verzie vyssie je tato chyba stale pritomna...

Poziadal by som panov z Keria, aby prisli mojim pouzivatelom osobne vysvetlit, preco to stale nie je opravene!

No a pecka na zaver, ktoru ked som si po opatovnom reportovani chyby precital, som skoro padol na zem.
"Pamatujte prosím, že na negarantujeme odpověď na váš report ani opravu chyby. Budeme se Vás však snažit informovat o tom zda je Vámi hlášená chyba potvrzena a zda bude opravena."

Napada mi teda cim dalej, tym viac otazka ... NACO VAM K**** PLATIME SA SOFTVEROVU UDRZBU???
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Řešení uvedeného problému bude obsaženo ve verzi 7.5.0. Vzhledem k velmi nízkému počtu zákazníků, kterých se problém týkal, byla oprava zaplánována podle standardního postupu do další verze.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
gordon

Příspěvky: 42
Odeslat poštu tomuto uživateli
zopakujem ... chybu som reportoval vo verzii 7.3.1. odvtedy uz bolo vydanych niekolko "dalsich verzii" (7.3.2, 7.3.3, 7.4.0 a 7.4.1).

chyba sa tyka velmi nizkeho poctu zakaznikov? teda nie minimalne vsetkych, ktory pouzivaju KOFF?

co vsak nic nemeni na tom, ze imho, aj keby sa tykala co i len jedineho, nota bene PLATIACEHO, zakaznika, je 5 mesiacov (+ doba kedy bude vydana verzia 7.5) prilis dlho na jej opravu...
Předchozí téma: Error 1714 při instalaci KOFF 7.4.0
Další téma: Problém ze synchronizací některých doručenek
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St čec 18 16:21:27 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94622 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.