Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Outlook s KOFF nenačte novou poštu
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
MS Outlook 2010 32bit s KOFF 7.4.1.7267 na Win 7 SP1 Pro 64bit po startu nenačte novou poštu v Doručené poště. Ve webmailu, ale novou poštu vidím. Stačí v Outlooku překliknout na jinou složku, zpátky a obsah se načte.
Mám pocit, že někde ve fóru jsem četl, že to je nová vlastnost Connectu. Jestli je to tak, lze tuto novou vlastnost vypnout?
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
To je samozřejmě nesmysl a není to chtěná vlastnost. Kvůli neśťastnému načasování operací Outlooku se může stát, že nedojde ke spuštění synchronizace na pozadí (push). Tento problém je vyřešen ve verzi 7.4.2 (jak je ostatně uvedeno i v change logu pro tuto verzi).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: KMS 7.4. a Outlook 2010
Další téma: Kerio Connect a Samsung Galaxy S II
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St čec 18 16:12:31 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.01592 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.