Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Zálohování Connect - Virtual aplliance VMWARE
  •  
Pstroj je nyní offline Pstroj

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Přešli jsme na Kerio virtual appliance a jediné co jsem nezjistil je, jak nastavit zálohování (Archivace a zálohování) tak,aby se zálohy ukládali MIMO apliance , např do NAS. Věděl by někdo jaká je správná syntaxe cesty ???

Díky

Ondra H.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud chcete provádět zálohu mimo appliance, je třeba zajistit připojení vzdáleného disku jako lokální adresář (mount) stejně jako na jakémkoliv jiném Linux systému. Cesta v nastavení je pak do tohoto připojeného adresáře.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Automaticke prirazeni bcc adresy k odeslane poste na urovni serveru.
Další téma: velikost mailové schránky
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:31:36 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.95109 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.