Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » velikost mailové schránky (velikost mailové schránky)
  •  
Sete je nyní offline Sete

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den.
Používám kerio connect ofline verzi a zjistil jsem ze mi na disku najednou pošta zabírá neuvěřitelně moc místa. Ale ne ve složce Outlook ale ve složce kerio. Dokáže mi prosím někdo poradit o jaké soubory se jedná a zda je mohu odmazat, nebo jak tohle řešit.
Vymazal jsem ze schránky cca 5tisíc emailů a velikost volného místa na disku se mi ještě o 2GB zmenšila.
v příloze posílam screeny i s cestou a velikostí.


PS: jelikož mi
Děkuji za radu

SETE

  •  
BlaineMono je nyní offline BlaineMono

Příspěvky: 18
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,
myslím že v manuálu se píše, že soubor, kam si KOFF ukládá poštu se jen zvětšuje. Pokud nějaké maily smažete, nezmenší se, jen by se v něm mělo uvolnit místo pro nové maily a neměl by narůstat tak rychle. Jestli to tak opravdu funguje nevím. Zkusil bych smazat účet, a pak ho znovu založit. Teoreticky by měl být menší.

[Aktualizováno: Pá, 27 červenec 2012 07:32]

Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:04:33 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.96029 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.