Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Vynucene HTTPS prihlasovani webmailu (Jak nastavit redirect HTTP > HTTPS pro webmail)
  •  
78er

Odeslat poštu tomuto uživateli
Hledal jsem v KB i tady a nenasel. Jak a kde nastavit, aby webmail pres HTTP automaticky smeroval na HTTPS? Zkousel jsem upravovat \mailserver\web\index.php, ale to mi nefunguje, protoze se zrejme vubec tenhle index.php nepouziva, nebo uz nevim. Upravam pres nastrceny webserver apod bych se rad vyhnul. Dekuji za popostrceni.
  •  
Milan Vytlačil (Kerio)

Dobry den,

tohoto chovani je mozno dosahnout nastavenim Bezpecnostni politiky v Kerio Connect. Popis nastaveni naleznete v manualu Kerio Connect v nasledujici kapitole.

http://manuals.kerio.com/connect/adminguide/cz/sect-advanced

--
Milan Vytlačil
2nd level Technical Support Engineer
Kerio Technologies
Anglické nábřeží 1/2434, 301 49 Plzeň
tel. 377 338 902, fax 377 338 921
Connect. Communicate. Collaborate. Securely.
  •  
78er

Dobry den, dekuji za rychlou reakci. Problem je v tom, ze ja potrebuji vynutit zabezpecene prihlaseni pouze pro webmail, nikoliv pro ostatni protokoly, jak to navrhujete nize. Nenasel sem tuto moznost ani ve verzi 7.4 ani ve verzi 8.0b, proto resim nejaky jiny tweak.

•  
setina je nyní offline setina

78er napsal dne Pá, 03 srpen 2012 12:59
Hledal jsem v KB i tady a nenasel. Jak a kde nastavit, aby webmail pres HTTP automaticky smeroval na HTTPS? Zkousel jsem upravovat \mailserver\web\index.php, ale to mi nefunguje, protoze se zrejme vubec tenhle index.php nepouziva, nebo uz nevim. Upravam pres nastrceny webserver apod bych se rad vyhnul. Dekuji za popostrceni.

Používá se až tento: MailServer\web\webmail\login\index.php
  •  
Daveran je nyní offline Daveran

Pořešil jsem tak že mám jednoduchý www server který běží na adrese http://mail.domena.cz a nedělá nic jiného než že přesměrovává na https://mail.domena.cz
Předchozí téma: Nefunkční synchronizace mimo firemní síť
Další téma: TLS a log
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 19:17:40 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00349 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.