Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Vymazání uživatel získaného z AD (Po zrušení a vytvoření stejného uživatelé v AD nejde přihlásit)
  •  
mbel je nyní offline mbel

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den.

Máme u zákazníka nasazené "Automatické ověřování uživatelů pomocí NTLM". Vše fungovalo bez problémů, ale díky poškozenému účtu jednoho uživatele v AD jsme museli jeho účet zrušit a vytvořit jiný se stejným jménem (jiné SID). Od té doby ve statistikách je vidět uživatel 2x, ale nemůže se vůbec přihlásit k firewallu a to ani ručně. Jak můžeme nefunkční účty odstanit z Keria tak, aby si načetlo nové informace z AD?

Děkuji za pomoc.

MB
Předchozí téma: Omezení pásma
Další téma: Kerio vs VMware
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čen 18 17:27:35 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94233 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.