Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Pocet uzivatelu
  •  
xray0045 je nyní offline xray0045

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kerio 7.4.2, uzivatele jak z AD tak i lokalni. Podle ceho se pocita pocet uzivatelu? V zalozce uzivatele mam 52 uctu, zadne skupiny, zadne konference ani zdroje. Pocet uzivatelu mi ukazuje 60(vyuzito 58) nekde mi chybi 6 uzivatelu. Kde bych mel hledat?
Prosel jsem uzivatele v AD a zde maji email pouze ti co jsou zobrazeni v Keriu. V adesari s Keriem jsou pouze adresare uzivatelu stejnych jako z managementu. Nekteri uzivatele maji vice emailovych adres, coz se snad nepocita jako uzivatelska licence?
  •  
Pavlik je nyní offline Pavlik

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Stačí se podívat do licenčních podmínek Keria :


Jak se počítají uživatelé?

Obecně je uživatel v produktech Kerio definován jako osoba. Toto jsou přesné definice uživatelů pro jednotlivé produkty Kerio.

Kerio Connect
Počet uživatelů znamená počet e-mailových schránek/účtů vytvořených v Kerio Connect nebo importovaných z domény.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 05:18:28 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.76369 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.