Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » S/MIME a 2007 versus 2010
  •  
xorcz je nyní offline xorcz

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Při odpovědi (reply) na šifrovaný email dostávají uživatelé s Office 2007 chybovou hlášku:
Aplikace Microsoft Outlook má potíže s šifrováním zprávy, protože následující příjemci mají neplatné či chybějící certifikáty nebo konfliktní či nepodporované šifrovací prostředky:

Uživatel může odeslat bez šifrování (což je nesmysl,když dostal šifrovanou zprávu) nebo dát 3x storno a pokud má nastavené jako primární Kontakty z Veřejných složek, tak může odeslat. Jinak musí dát ještě CTRL+K. To způsobuje, že mi uživatelé nešifrují emaily a porušují směrnici.

Uživatelé s Office 2010 tento problém vůbec nemají. Chová se KOC 7.4.2.76945 T0 různě k 2007 a 2010? Je nějaký rozdíl v default nastavení 2007 a 2010, který by to vysvětloval?

U nové zprávy to nedělá ani u 2007 ani 2010. Takže problém není v certifikátech, template, ne/duplikaci certifikátů/kontaktů na stanicích.

Díky
  •  
xorcz je nyní offline xorcz

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zkoumal jsem u dalších uživatelů a není to tak jednoduché, problém se vyskytuje i na 2010.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 11:05:32 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.84317 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.