Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » obnova mailů (obnova mailů)
  •  
martin zeman je nyní offline martin zeman

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

měl bych dotaz ohledně obnovy souborů. Z Keria stahujeme maily do MS Outlooku přes POP3, takže nám nezůstávají ve schránce. Teď se nám povedlo smazat soubor PST z Outlooku. Kerio soubory archivuje a těžko se to prochází, protože bych potřeboval obnovit jenom maily pro jednu konkrétní schránku.

Nevíte o nějaké jednoduché možnosti?

Byl bych moc vděčný za radu.

Díky předem

MZ

•  
kecut2 je nyní offline kecut2

Co třeba obnova smazaného PST na klientském PC? To mě jen tak napadlo, že může teoreticky jít.
  •  
martin zeman je nyní offline martin zeman

to jsem zkoušel, ale nedaří se Sad Píše to, že je soubor PST poškozený
  •  
BlaineMono je nyní offline BlaineMono

Data ze zálohy Keria se dají obnovit jen pro jednu schránku, nebo třeba jen doručená pošta.
Viz manuál zde: http://manuals.kerio.com/connect/adminguide/cz/sect-kmsrecov er.html
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

No to jo, ale kdyz oni stahuji postu POP3 do PST. To pak jaski neni na urovni mailserveru co obnovovat.

Ono je to cele spatne uz od zacatku:
1. S Outlookem pouziji KOC nebo KOFF, proc proboha POP3 a PST.
2. Kdyz uz z nejakeho duvodu musim mit kombnaci POP3 a PST pak musim poresit zalohovani PST souboru z klientu.
3. Kdyz nemam zalohu, tak se nesmim divit.
  •  
BlaineMono je nyní offline BlaineMono

To máte pravdu, moje chyba, přečetl jsem si příspěvek moc rychle. Very Happy
Ale třeba to pomůže někomu jinému.
Předchozí téma: TLS a log
Další téma: Dlouhá doba odesílání zprávy
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 21:27:40 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.98420 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.