Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nastavení Nokia N9
  •  
arthandi je nyní offline arthandi

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim, mohl by mi nekdo poradit jak zprovoznit Kerio Connect v telefonu Nokia N9, na SGS jde nastavit snadno a rychle ale na Nokii N9 mi to pořád hlásí Neplatnou mailovou adresu, zkusil jsem úplně vše ale nevim si rady..předem děkuji
  •  
BlaineMono je nyní offline BlaineMono

Příspěvky: 18
Odeslat poštu tomuto uživateli
V těch mobilech se moc nevyznám. Nokia N9 není přímo uvedena mezi podporovanými zařízeními. viz zde
V administraci mailserveru je ale v části "Konfigurace" --> "Další volby" možno zaškrtnout "Povolit synchronizaci protokolem Exchange ActiveSync s nepodporovanými zařízeními". Třeba by stačilo to zaškrtnout, ale nedělal jsem to tak nevím.
Předchozí téma: Odebirany kalendar na IPHONE
Další téma: KOFF a sysprep
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po srp 20 06:53:41 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 4.93455 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.